Büyük İslam (Sünni) Orudusu’nun Gerçek Yüzü!

0

Bugün Erdoğan’ın / AKP’nin İsrail ile anlaşmaları, Türkiye’nin asker göndereceğini açıkladığı yeni kurulan “(sözde) İslam Ordusu”.. Bunlar bugünün projeleri değil. Siyonistler tarafından kurgulanmış uzun vadeli bir projenin hesaplanmış aşamalarıdır.

Bundan 4 yıl önce, İsrail gizli servisi Şin Bet’in başkanı Ami Ayalon “Türkiye önderliğinde Sünni devletlerden oluşan bir koalisyon kurma çabasındayız” diyerek, projenin günümüzde gerçekleşen bu aşamasından bahsetmişti.

Bu (sözde) İslam Ordusu ne işe mi yarayacak? Niçin mi Türkiye önderliğinde? Gelin soruların cevaplarını  Amy  Ayalon’a  bırakalım.

“Orta Doğu’nun geleceğini şekillendirmemiz lazım ve bunu yapmak için de Türkiye önderliğinde Sünni bir koalisyon yaratmamız çok ama çok önemli.  Sünni koalisyonun Türkiye önderliğinde kurulması gerekli. Neden mi Türkiye? Çünkü yönetim tarzı (Türkiye’ye özgü demokrasi modeli) olarak Orta Doğu’ya bir model teşkil ediyor. Türkiye önderliğindeki koalisyona İsrail’in varlığını kabullendirirsek Orta Doğu’da büyük çatışma Sünni – Şii çatışması olur, Filistin – İsrail çatışması değil.

Kuracağımız Sünni koalisyon ABD ve bizim tarafımızdan destek görecek ve İsrail, İran tehdidine karşı bir güç oluşturmuş olacak. İsrail için önümüzdeki 10 yıl içinde Sünni koalisyonun kurulması çok önemli bir adım olacak. Eğer İsrail İran’a karşı tek başına hareket ederse başarılı olamaz, ama Sünni koalisyon çatısı altında İran tehdidini yok edebilir. Sünni koalisyonla kimi kastediyorum: Gerçek tehdidin Şii İran olduğunu anlayan ülkeler: Suud, Türkiye, Ürdün ve Mısır”

Adı İslam ordusu, ama özü siyonist ordusu olan bu orduya nefer yazılanların vay haline. Necmettin Erbakan seneler evvel ne güzel söylemiş hemde “şu sözümü unutmayın” diyerek: “Her zaman söylüyorum. Yahudi insanları kullanmakta öyle ustadır ki – ‘Kim, ben mi? Ben hiç yahudiye hizmet edermiyim? Deli misin sen yahu?’ şarkısını söylettire söylettire yahudi ordusunda sana askerlik yaptırır.”

Yusuf Özer