Mezhepçi İttifak Daha Kurulmadan Yalanları Ortaya Çıktı

0

Lübnan Dışişleri Bakanlığı, Suudi Arabistan’ın iddiasını reddederek, kendilerinin Suudi koalisyonuna dahil olmadıklarını söyle
Lübnan Dışişleri Bakanlığı, Suudi Arabistan’ın iddiasını reddederek, kendilerinin Suudi koalisyonuna dahil olmadıklarını söyledi.

Suudi Arabistan tarafından yapılan açıklamada, 34 ülkelik bir “terör karşıtı askeri ittifak” kurulduğu açıklanmış, buna dahil olan ülkeler arasında Pakistan ve Lübnan’ın da adı geçmişti.

Pakistan tarafından yapılan açıklamada, ülkenin koalisyona dahil olmadığı ve koalisyonu haberlerden öğrendiği söylenilirken, Lübnan’dan da benzer bir açıklama geldi.

Lübnan Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Suudi Arabistan’ın “terör karşıtı koalisyon kurduğuna” dair bilgi sahibi olunmadığı söylenirken, böyle bir ittifaka dahil olunmadığı belirtildi.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:29 Stack trace: #0 /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/karsehlib...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 29