Erbain Ziyaretçilerinin Sayısı 26 Milyon Kişiyi Aştı

0
Irak Ulaştırma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, İmam Hüseyin (a.s)’ı ziyarete gidenlerin sayısı şu ana kadar 26 milyon kişiyi aştığını ve bu sayının 27 milyona ulaşacağı tahmin ettiğini belirtti.

Aşk yolculuğuna gidenlerin yüzde 60’ı kadınlardan oluşmakta.

Her yıl Sefer Ayının 20’sinde Milyonlarca İmam Hüseyin (a.s) aşığı, farklı farklı ülkelerden yas tutmak için Kerbela’ya gidiyor.

Irak savunma Bakan’ı Halit El-Ebidi açıklamasında, İmam Hüseyin(as) ziyaretçilerinin koruma amaçlı  Ordunun hava güçlerinin 24 saatlik Kerbela’da uçtuğunu belirtti.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:29 Stack trace: #0 /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/karsehlib...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 29