Ehlisünnet Camilerinde Namaz kılabilirmiyim?

0

Ayhan Bermek/İstanbul

Sayın Hocam İstanbul da ikamet ediyorum ve yakınımızda Caferi Camii olmadığı için ehlisünnet kardeşlerimizle cemaat namazına katılıyorum. Fakat bildiğiniz üzere namazları çok farklı ne yapabilirim. Onlarla birlikteyken yapmam gerekenleri yazarımsınız.

Değerli Ayhan Kardeşim

Selamün Aleyküm

Sünni Kardeşlerimizin Camilerine Gitmenizin ve Cemaat Namazlarına katılmanızın elbette Sakıncası yoktur.

Ancak Namazlarda Ellerinizi Bağlayamazsınızı ve Fatiha Suresinden sonra (Amin) kelimesi yerine (Elhamdülillah) demelisiniz.

Allah’a Emanet olun.

Bunları da beğenebilirsin Diğer Yazılar


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:29 Stack trace: #0 /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/karsehlib...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/karsehlibeyt/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 29